Movies
Ratings
1266 MidsommarRated ★ 2.5 MidsommarRated ★ 2.5
 SearchingRated ★ 2.5 SearchingRated ★ 2.5
 Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0 Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
 BurningRated ★ 4.0 BurningRated ★ 4.0
 BenedettaRated ★ 4.0 BenedettaRated ★ 4.0
 ParasiteRated ★ 2.5 ParasiteRated ★ 2.5
 Wonder WomanRated ★ 2.0 Wonder WomanRated ★ 2.0
 1987: When the Day ComesRated ★ 3.5 1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
 PredestinationRated ★ 3.0 PredestinationRated ★ 3.0
 YouthRated ★ 2.5 YouthRated ★ 2.5
 Ocean's EightRated ★ 3.0 Ocean's EightRated ★ 3.0
 SplitRated ★ 3.0 SplitRated ★ 3.0
 Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.5 Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.5
 Captain America: Civil WarRated ★ 3.0 Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
 Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5 Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
 New WorldRated ★ 3.0 New WorldRated ★ 3.0
 RoomRated ★ 3.0 RoomRated ★ 3.0
 MacbethRated ★ 3.5 MacbethRated ★ 3.5
 Captain MarvelRated ★ 3.0 Captain MarvelRated ★ 3.0
 Get OutRated ★ 3.0 Get OutRated ★ 3.0