Titles you rated
 Jealousy IncarnateRated ★ 4.0 Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 3.5
 The World of the MarriedRated ★ 3.5 The World of the MarriedRated ★ 3.5
 My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.0 My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.0
 Something in the RainRated ★ 2.5 Something in the RainRated ★ 2.5
 Hello, My Twenties!Rated ★ 2.5 Hello, My Twenties!Rated ★ 2.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
 Grey's AnatomyRated ★ 3.0 Grey's AnatomyRated ★ 3.0
 Grey's AnatomyRated ★ 4.0 Grey's AnatomyRated ★ 4.0
- Take Me to Love & MealRated ★ 2.5
 EmmaRated ★ 3.5 EmmaRated ★ 3.5
 North & SouthRated ★ 4.5 North & SouthRated ★ 4.5
 Grey's AnatomyRated ★ 3.0 Grey's AnatomyRated ★ 3.0
 SignalRated ★ 4.0 SignalRated ★ 4.0
 TomatoRated ★ 3.0 TomatoRated ★ 3.0
 Warrior Baek Dong SooRated ★ 2.0 Warrior Baek Dong SooRated ★ 2.0
 Jeong Do JeonRated ★ 5.0 Jeong Do JeonRated ★ 5.0
- Kuk HeeRated ★ 3.0
 All About EveRated ★ 3.0 All About EveRated ★ 3.0
- Lotus Flower FairyRated ★ 3.0