Titles you rated
Cells at Work! Code BlackRated ★ 3.5
Cells at Work!!Rated ★ 3.5
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 4.0
Everyday HostRated ★ 3.5
Mob Psycho 100 II: The First Spirits and Such Company Trip ~A Journey that Mends the Heart and Heals the Soul~Rated ★ 3.5
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0- Mob Psycho 100Rated ★ 2.5
 
Mr. Osomatsu Season 3Rated ★ 3.5
Mr. Osomatsu Season 2Rated ★ 2.5
Mr. OsomatsuRated ★ 3.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Kamisama Kiss OVARated ★ 5.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 4.0
Kamisama KissRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Secret InvasionRated ★ 1.0
EchoRated ★ 1.0
The Tale of NokduRated ★ 3.5
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 3.0