Movies
Ratings
132
Crying FistRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
StokerRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
Rainbow SongRated ★ 2.0
A MuseRated ★ 3.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
Crush and BlushRated ★ 3.0
The Big SwindleRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 3.0
AmadeusRated ★ 3.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.0
WatchmenRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 4.0