Series
Ratings
202
If Talking PaidRated ★ 4.5
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 3.0
A Man on the Inside Season 2Rated ★ 4.0
Gekokujo KyujiRated ★ 4.5
As You Stood ByRated ★ 3.0
Light of My LionRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
Odd TaxiRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.5- 주관식당Rated ★ 4.0
The Umbrella AcademyRated ★ 3.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.0
Only Murders in the Building Season 3Rated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
Only Murders in the Building Season 2Rated ★ 4.0