Movies
Ratings
318
Finding NemoRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Jason BourneRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Lights OutRated ★ 3.0