Movies
Ratings
174
Lust, CautionRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Wonderful NightmareRated ★ 3.5
Han Gong-juRated ★ 4.5
PaprikaRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 3.0
Easy ARated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 4.5
Alice in EarnestlandRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5