Titles you rated
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
Sleepless in SeattleRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 4.0