Movies
Ratings
403 Nobody KnowsRated ★ 3.5 Nobody KnowsRated ★ 3.5
 Another ChildRated ★ 3.0 Another ChildRated ★ 3.0
 PassengersRated ★ 1.0 PassengersRated ★ 1.0
 ExhumaRated ★ 3.0 ExhumaRated ★ 3.0
 The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0 The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
 A Man Called OttoRated ★ 3.5 A Man Called OttoRated ★ 3.5
 MonsterRated ★ 4.0 MonsterRated ★ 4.0
 Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.0 Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.0
 Call Me by Your NameRated ★ 3.5 Call Me by Your NameRated ★ 3.5
 A Hard DayRated ★ 3.0 A Hard DayRated ★ 3.0
 BlindRated ★ 2.5 BlindRated ★ 2.5
 Man on High HeelsRated ★ 2.0 Man on High HeelsRated ★ 2.0
 The IncrediblesRated ★ 3.0 The IncrediblesRated ★ 3.0
 Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 2.5 Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 2.5
 Asura: The City of MadnessRated ★ 0.5 Asura: The City of MadnessRated ★ 0.5
 Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0 Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
 Gintama 2: Rules Are Made To Be BrokenRated ★ 2.0 Gintama 2: Rules Are Made To Be BrokenRated ★ 2.0
 GintamaRated ★ 2.0 GintamaRated ★ 2.0
 EncantoRated ★ 3.5 EncantoRated ★ 3.5
 The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0 The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0