Titles you rated
Before SunriseRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
CloserRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.5
Our Little SisterRated ★ 4.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.5
My Octopus TeacherRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
Kamome DinerRated ★ 3.0
Soul MateRated ★ 4.5
Take Care of My CatRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
One Million Yen GirlRated ★ 4.5
The DreamersRated ★ 4.5
Enola Holmes 2Rated ★ 4.0
A MuseRated ★ 4.5