Series
Ratings
150
Back From the BrinkRated ★ 2.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 2.0
The First FrostRated ★ 3.5
The Judge from HellRated ★ 3.5
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5
Tastefully YoursRated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
NewtopiaRated ★ 2.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 2.5
Friendly RivalryRated ★ 4.5
Melo MovieRated ★ 3.0
Study GroupRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.0
High CookieRated ★ 3.0
It's NightRated ★ 3.0