Series
Ratings
52
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Pachinko Season 2Rated ★ 4.5
Sunderland Til I DieRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Crime TriviaRated ★ 3.5- 알아두면 쓸데없는 신비한 잡학사전2Rated ★ 3.5
Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 3.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.5
The Dictionary of Useless Earth KnowledgeRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
StrangerRated ★ 5.0
MovingRated ★ 4.0
Dug DaysRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5