Series
Ratings
13
First LoveRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5- Heorwatchyae IdongjinRated ★ 3.5
Temperature of LoveRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Lovestruck in the CityRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 0.5
Movie RoomRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0