Series
Ratings
38- 데스노트Rated ★ 5.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Blue LockRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Running ManRated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5