Titles you rated
Django UnchainedRated ★ 3.5
Seven SamuraiRated ★ 4.0
Wings of DesireRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Raging BullRated ★ 4.5
Kids ReturnRated ★ 4.0
Central StationRated ★ 3.0
In the Darkness of TimeRated ★ 3.5- NishijinRated ★ 3.0
Please Vote for MeRated ★ 3.5
ContemptRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Four Adventures of Reinette and MirabelleRated ★ 4.0
Asako I & IIRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
PlatformRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 4.5