Movies
Ratings
187
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
Despicable Me 3Rated ★ 5.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 4.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 2.5
Shrek 2Rated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.0
The Color PurpleRated ★ 4.0
All's Well, Ends WellRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
La StradaRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0
The Great DictatorRated ★ 5.0