Movies
Ratings
361
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 1.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 1.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
The Nice GuysRated ★ 0.5
Edward ScissorhandsRated ★ 2.5
Dead Poets SocietyRated ★ 2.0
CanolaRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 5.0