Titles you rated
FlightplanRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 5.0
Time RenegadesRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 4.5
BlindnessRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.5
ArmageddonRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 3.0