Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
KiddingRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 1.5
Baby ReindeerRated ★ 3.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
FleabagRated ★ 4.5
FleabagRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Derry GirlsRated ★ 4.0
Carol & the End of the WorldRated ★ 4.0
Rick and Morty Season 7Rated ★ 4.0
Community Season 2Rated ★ 4.0
The Office Season 1Rated ★ 4.5
The GuestRated ★ 3.5
Community Season 1Rated ★ 3.5