Series
Ratings
69- GhostRated ★ 3.5
- Yeonu's SummerRated ★ 3.5
Liar GameRated ★ 3.0
5th RepublicRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 3.0
Que Sera, SeraRated ★ 3.0
Becoming a BillionaireRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.0- The Path to GloryRated ★ 4.0
- School Season 1Rated ★ 3.0
Honest LivingRated ★ 4.0
KAIST Season 1Rated ★ 3.0
My Sweet CityRated ★ 3.0- BossRated ★ 3.5
A Love To KillRated ★ 2.5- Flames of DesireRated ★ 3.0
- SoulmateRated ★ 4.5
TomatoRated ★ 3.5- Kuk HeeRated ★ 3.5
9 End 2 OutsRated ★ 3.5