Movies
Ratings
1115
The Element of CrimeRated ★ 4.5
NebraskaRated ★ 3.5
PolarRated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 3.0
The Boss of It AllRated ★ 2.0
The LadykillersRated ★ 2.0
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 4.0
In Our DayRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Until the End of the WorldRated ★ 3.5
Breaking the WavesRated ★ 4.0
A City of SadnessRated ★ 4.5
Landscape in the MistRated ★ 4.5
The Sisters BrothersRated ★ 3.0
My Left Foot: The Story of Christy BrownRated ★ 4.0
FitzcarraldoRated ★ 3.5
Calamari UnionRated ★ 3.5
Leningrad Cowboys Go AmericaRated ★ 3.5
Mountains May DepartRated ★ 3.5
Ash is the Purest WhiteRated ★ 3.5