Movies
Ratings
557
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
The FallRated ★ 4.5
Spirits' HomecomingRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Penalty LoopRated ★ 2.5
Strange DarlingRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
We Are ZombiesRated ★ 3.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 4.0
AzraelRated ★ 3.0
Love Lies BleedingRated ★ 3.0
Megan LeaveyRated ★ 3.5
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0