Titles you rated
 Hunter X Hunter: G.I. FinalRated ★ 4.5 Hunter X Hunter: G.I. FinalRated ★ 4.5
 Hunter X Hunter: Greed IslandRated ★ 4.5 Hunter X Hunter: Greed IslandRated ★ 4.5
 Hunter X Hunter OVARated ★ 4.5 Hunter X Hunter OVARated ★ 4.5
 Hunter X HunterRated ★ 4.5 Hunter X HunterRated ★ 4.5
 Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 2.0 Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 2.0
 Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5 Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
 Jujutsu KaisenRated ★ 3.5 Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
 Masters of the AirRated ★ 4.0 Masters of the AirRated ★ 4.0
 Oshi no KoRated ★ 3.5 Oshi no KoRated ★ 3.5
 UnnaturalRated ★ 4.0 UnnaturalRated ★ 4.0
- EuphoriaRated ★ 2.5
- Euphoria: Trouble Don't Last AlwaysRated ★ 2.0
 EuphoriaRated ★ 2.5 EuphoriaRated ★ 2.5
 Zootopia+Rated ★ 3.5 Zootopia+Rated ★ 3.5
 GlueRated ★ 3.0 GlueRated ★ 3.0
 The Good PlaceRated ★ 4.5 The Good PlaceRated ★ 4.5
 The Good PlaceRated ★ 4.0 The Good PlaceRated ★ 4.0
 The Good PlaceRated ★ 4.0 The Good PlaceRated ★ 4.0
 The Good PlaceRated ★ 4.0 The Good PlaceRated ★ 4.0
 White ChristmasRated ★ 2.0 White ChristmasRated ★ 2.0