Titles you rated
ElementalRated ★ 3.0
FluRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Immortal StoryRated ★ 3.5
Lucky LuRated ★ 3.0
StromboliRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Journey to ItalyRated ★ 4.0
Measure in LoveRated ★ 1.0
RenoirRated ★ 3.5
Mirrors No. 3Rated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.5
Gran TorinoRated ★ 4.0