Titles you rated
NightcrawlerRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 1.5
PompeiiRated ★ 2.5
Hollow ManRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
DivergentRated ★ 2.5
SicarioRated ★ 4.5
Underworld: EvolutionRated ★ 1.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 2.5
A MuseRated ★ 3.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.5
The Lone RangerRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 1.5
World War ZRated ★ 4.0
Let Me InRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0