Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 2.5
Our TimesRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.5