Titles you rated
SwiriRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
The ContactRated ★ 2.0
ThirstRated ★ 2.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 2.5
BladeRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
The Last EmperorRated ★ 4.0