Titles you rated
InterstellarRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 4.5
Hill of FreedomRated ★ 4.5
Frances HaRated ★ 4.0
Magic in the MoonlightRated ★ 4.0
RushRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 4.0
Collage of Our LivesRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
In SecretRated ★ 3.0
ConcussionRated ★ 3.5