Movies
Ratings
538
Cheaper by the DozenRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 2.0
Eagle EyeRated ★ 3.0
FluRated ★ 1.0
American PieRated ★ 3.0
Marrying the MafiaRated ★ 2.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIRated ★ 3.0
More Than BlueRated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
Bring It OnRated ★ 2.0
AnacondaRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 2.0