Titles you rated
ThorRated ★ 2.5
Cold EyesRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The VillainessRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5