Movies
Ratings
80
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Wrath of the TitansRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Copying BeethovenRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0