Titles you rated
The IncrediblesRated ★ 4.5
My Little BrideRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
August RushRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.0
Wild ChildRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
Dances with WolvesRated ★ 4.5
The Last BlossomRated ★ 4.5
I Am The KingRated ★ 4.5
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.0
EnchantedRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 3.5
PocahontasRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 5.0