Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Mieruko-chanRated ★ 2.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
Cinderella and Four KnightsRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.5
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 3.0
Skip and LoaferRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 3.0
My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5