Titles you rated
Captain FantasticRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 2.5
The Devil All the TimeRated ★ 2.5
American BeautyRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 3.0
Jerry MaguireRated ★ 3.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 5.0
Hijack 1971Rated ★ 1.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
RansomedRated ★ 2.0
The RoundupRated ★ 1.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 0.5
Troll FactoryRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 2.0
WonkaRated ★ 2.5
Triangle of SadnessRated ★ 2.5