Titles you rated
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
CarolRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
MementoRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5