Series
Ratings
139
Attack on TitanRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
Conspiracy in the CourtRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 4.0
A Korean OdysseyRated ★ 2.5
Prince HoursRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.5- War of MoneyRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Full House Take 2Rated ★ 1.0