Movies
Ratings
183
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
The ContactRated ★ 4.5
Before MidnightRated ★ 4.5
HerRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
Miss BaekRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Start-UpRated ★ 4.5
Keys to the HeartRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 4.5
Forbidden DreamRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 4.5