Movies
Ratings
187
#AliveRated ★ 2.0
PeninsulaRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.0
Marvin's RoomRated ★ 5.0
The BeachRated ★ 4.0
The Basketball DiariesRated ★ 5.0
The Man in the Iron MaskRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
The KingRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 3.0
Ad AstraRated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 5.0
Stand by MeRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
The Drug KingRated ★ 1.5
The Lost City of ZRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 5.0