Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Nintama Rantaro the Movie: The Dokutake Ninja Team's Strongest StrategistRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.5
Gekijouban anime Nintama rantarou: Ninjutsu gakuen zenin shutsudou! no danRated ★ 3.5
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0- WishRated ★ 3.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.0
The White RibbonRated ★ 4.0
Life or Something Like ItRated ★ 3.0
After YangRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 3.0
Bicycle ThievesRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 3.5
Bride WarsRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.0