Movies
Ratings
816
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
The Look of SilenceRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.5
Porco RossoRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 3.5
The KillerRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 3.0
Inherent ViceRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
The IdiotsRated ★ 4.5
Schindler's ListRated ★ 3.0