Movies
Ratings
485
LeonRated ★ 2.0
Paranormal ActivityRated ★ 1.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.0
The Perfect World of KaiRated ★ 3.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 0.5
Tidal WaveRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
JumanjiRated ★ 3.0
Monster HouseRated ★ 2.5
Penguins of MadagascarRated ★ 2.5
Speckles: The TarbosaurusRated ★ 4.0
Mulan IIRated ★ 2.5
Tales of the NightRated ★ 3.0
Day & NightRated ★ 3.0
PurlRated ★ 3.5
Ron’s Gone WrongRated ★ 3.5
Tangled Ever AfterRated ★ 4.0
The Princess and the FrogRated ★ 4.0
WishRated ★ 0.5
The Bad GuysRated ★ 3.5