Titles you rated
The Darkest MindsRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 4.0
Mr. Magorium's Wonder EmporiumRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
Gulliver's TravelsRated ★ 3.0
GloveRated ★ 2.0
The ConcubineRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 4.0
Nanny McPheeRated ★ 5.0
Just My LuckRated ★ 5.0