Movies
Ratings
1708
CommissionRated ★ 1.5
Pretty CrazyRated ★ 1.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
Gran TurismoRated ★ 3.0- Omniscient ReaderRated ★ 0.5
Still WalkingRated ★ 3.0- Murder ReportRated ★ 2.0
- The UglyRated ★ 1.0
The Exit 8Rated ★ 1.0- NoiseRated ★ 1.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
BallerinaRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 1.5
StreamingRated ★ 1.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.0
DuneRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5