Titles you rated
- TarotRated ★ 1.0
Tastefully YoursRated ★ 3.0
S LineRated ★ 1.0
TriggerRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
KarmaRated ★ 3.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.5- Mrs. DurianRated ★ 3.0
Youth of MayRated ★ 3.0
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 5.0
Hi Bye, Mama!Rated ★ 4.0
My Love Eun DongRated ★ 3.5
My Holo LoveRated ★ 1.0