Series
Ratings
14
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0- New NonstopRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 3.5