Titles you rated
InterstellarRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 5.0
A Company ManRated ★ 1.5
Exodus: Gods and KingsRated ★ 1.5
WatchmenRated ★ 0.5
The ServantRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 0.5
The NeighborsRated ★ 1.5
The Way HomeRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Yes ManRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 1.5
Midnight DinerRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
The WhistleblowerRated ★ 1.5