Movies
Ratings
715
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Lethal Weapon 4Rated ★ 3.5
Gremlins 2: The New BatchRated ★ 3.0
Samurai X : Reflection (Rurouni Kenshin)Rated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
The Storm RidersRated ★ 2.0- AliveRated ★ 4.0
Hot Shots!Rated ★ 3.0
Look Who's Talking TooRated ★ 3.0
My BrotherRated ★ 2.0
Happiness for SaleRated ★ 2.5
The RingRated ★ 3.0
JobsRated ★ 2.0
GremlinsRated ★ 3.0
Boomerang FamilyRated ★ 3.0
We Bought a ZooRated ★ 4.0
TwisterRated ★ 3.0
Captain PhillipsRated ★ 3.5