Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The New MutantsRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
F9: The Fast SagaRated ★ 3.0
The Suicide SquadRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Night FishingRated ★ 3.0
Twilight of the Warriors: Walled InRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5- VirusRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The AmateurRated ★ 3.0
Last MileRated ★ 3.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
FlowRated ★ 3.5