Series
Ratings
27
HildaRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 4.0
Secret InvasionRated ★ 3.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0