Movies
Ratings
374
ExitRated ★ 3.5
The President's Last BangRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Break OutRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.5
Starship TroopersRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Wild CardRated ★ 3.5
The Foul KingRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 3.0
Patch AdamsRated ★ 4.0